Wyjątkowe, parkowe otoczenie, duży ogród, przestronne tarasy, loftowe wnętrza i niezależny, parking stanowią świetną oprawę zarówno dla kameralnych uroczystości, jak i dużych, zamkniętych wydarzeń.

W SPOT. można udanie spędzić czas w gronie rodzinnym, na biznesowym spotkaniu czy na kilkusetosobowej imprezie firmowej. Pomimo lokalizacji w centrum miasta trzy różne przestrzenie oraz dwa niezależne tarasy połączone z ogrodem stanowią idealne miejsce odpoczynku od miejskiego zgiełku.

Oferta SPOT. obejmuje nie tylko obsługę cateringową czy kompleksowe przygotowanie obiektu (nagłośnienie, oświetlenie, scenografia, budowa sceny, itp.), ale także liczne atrakcje związane z charakterem spotkania. SPOT. dysponuje również ofertą typu in-door doskonałą dla kameralnych spotkań firmowych (np. warsztaty kulinarne, barmańskie, fotograficzne, stylizacji itd.) oraz gwarantuje udany wieczór w firmowym gronie przy dobrej muzyce (DJ-e, muzycy).

SPOT. od frontu

Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

500 osób

500 osób

Dzięki doskonałej lokalizacji w centrum miasta, dogodnemu dojazdowi i parkingowi SPOT. jest idealnym miejscem firmowych imprez, także tych plenerowych. Dwie niezależne, ale skomunikowane ze sobą sale pozwalają bawić się przy szwedzkim stole nawet 250 gościom. Przy sprzyjającej pogodzie, ogrodzony teren z tarasami umożliwia organizowanie imprez, spotkań integracyjnych lub pikników firmowych, z udziałem nawet 500 osób.

240 m2

240 m<sup>2</sup>

Sąsiedztwo parku, atrakcyjny ogród, tarasy i dwie sale o łącznej powierzchni około 240 m2 pozwalają organizować uroczystości rodzinne z 100 miejscami siedzącymi oraz niezależną salą taneczną. W przypadku łączenia ślubów z weselem, państwo młodzi mogą wykorzystać znajdującą się w ogrodzie altanę, w której już wielokrotnie przedstawiciele Urzędu Stanu Cywilnego odbierali przysięgę małżeńską.

Zawsze pomagamy w realizacji przygotowywanych przez Państwa przyjęć. Doradzamy w doborze potraw, dbamy o to, aby były one nie tylko smaczne, ale również wyglądały atrakcyjnie, opracowujemy koncepcję aranżacji stołów i taką formę obsługi, aby całość odpowiadała charakterowi wydarzenia.