zobacz
zapisz się
zobacz
więcej

Lubimy wino i ludzi, którzy je wytwarzają oraz historie, które się za nimi kryją.

Cenimy klasykę, ale lubimy patrzeć w przyszłość. Dlatego nie jest dla nas obojętne, w jaki sposób powstają wina, które oddajemy w Wasze ręce.

Zorganizowaliśmy pierwszy polski festiwal win naturalnych, którego gościem była Isabelle Legeron MW – twórczyni RAW WINE. Wybór win w naszej restauracji został uznany za najlepszy w Polsce,
a za program winiarski otrzymaliśmy tytuł „Promotora kultury wina”. Stworzyliśmy najbardziej prestiżowy festiwal win polskich oraz konkurs winiarski „Polskie Korki”, którego współorganizatorami są pismo Ferment i portal Winicjatywa. Współtwórcą naszego WINO. Klubu jest Adam Pawłowski – pierwszy polski Master Sommelier.

 • WINO.KLUB ze SPOT.

  testujemy debiutancki zestaw

  WINO.KLUB ze SPOT.- testujemy debiutancki zestaw

  Pandemiczne czasy spowodowały prawdziwy wysyp winiarskich konceptów abonamentowych, pozwalających zamawiać do domu zestawy win przygotowane przez profesjonalistów. Wpisuje się to w ogólny trend przenoszenia się zakupów do sieci. Tym razem swoich sił w tym segmencie próbuje poznański SPOT., a my otrzymaliśmy cztery wina z debiutanckiego zestawu.

  Więcej
 • zamów zestaw #20

  zestaw #20

  WINO. Klub to połączenie klasyki z lokalnością i antypodami świata wina. Za te pierwsze odpowiada @adampawlowskimswineacademy MS, za pozostałe - Lechosław Olszewski ze @spot.poznan 🙌 Przekonajcie się sami, które z nich wolicie! 💥

  Więcej
 • WINO.Klub

  nieco inny niż wszystkie

  WINO.Klub – nieco inny niż wszystkie

  WINO. Klub jest częścią szerszego projektu, za którym stoi dobrze znany z naszych łamów poznański SPOT. Po wielu latach jego winiarska oferta rozrosła się na tyle mocno, że zdecydowano o wyodrębnieniu jej ze standardowej działalności i stworzeniu zupełnie oddzielnej identyfikacji. W ten sposób pojawiło się WINO.

  Więcej