Zapisz się

Klub winiarski

WINO. Klub powstał po to, aby pokazać oblicze współczesnego winiarstwa, które szanuje nie tylko tradycję, ale i naturę.

WINO. Klub tworzy społeczność miłośników wina, którzy co miesiąc otrzymują 2 lub 4 wina (klasyka versus nowa fala) w cenie pakietu: 170 lub 300 zł.

Zapisz się do klubu

Dane zamawiającego

Adres dostawy

Wybierz opcję

Dostawa

okres subskrypcji / płatności

razem:

Po zatwierdzeniu zostaniesz przeniesiony do ekranu płatności. Opłata dotyczy pierwszego okresu subskrypcji. Automatycznie utworzymy Ci konto, w którym będziesz mógł zarządzać swoją subskrypcją.

 

WINO. Klub

Zestawy win tworzą Adam Pawłowski MS (zwolennik światowej klasyki) i Lechosław Olszewski (miłośnik lokalności i winiarskich antypodów). Są w nich wina, które cenią i z przyjemnością piją. Nie zawsze pochodzą z regionów dobrze znanych, ale na pewno wartych uwagi.

Wina dotrą do Ciebie pomiędzy 7 a 14 dniem miesiąca. Paczkę możesz też osobiście odebrać w SPOT. lub otrzymasz ją przesyłką kurierską w każdym miejscu w Polsce w cenie 25 zł.

Pakiet win

Wina wybieramy z oferty kilkudziesięciu importerów, z którymi pracujemy na co dzień, naszego własnego importu oraz od polskich winiarzy. Są wśród nich wina trudnodostępne, takie, które zostały zaetykietowane specjalnie dla WINO. Klubu lub nawet dla niego wytworzone.

Wszystkie poprzednie zestawy znajdziesz TUTAJ

Wina i wiedza

Oprócz paczki z winami dostaniesz od nas także:

newsletter
informacje o winach i producentach
degustację online
prezentację zestawu

Rejestracja

Aby zostać członkiem WINO. Klubu zarejestruj się na stronie www. Najlepiej zrób to przed 3 dniem miesiąca – wtedy otrzymasz bieżący zestaw win. Jeżeli zrobisz to później, otrzymasz paczkę z winami w drugim tygodniu kolejnego miesiąca. Nie musisz zamawiać win dla siebie – możesz je także komuś podarować w prezencie. Możesz wykupić jednorazową subskrypcję i odnawiać ją co miesiąc lub wykupić ją na dowolny okres, na przykład na rok.

Dodatkowe korzyści

Członkowie WINO. Klubu mogą uczestniczyć w specjalnych degustacjach oraz spotkaniach z winiarzami (także online). Ponadto otrzymują 10% rabat na wina w sklepie internetowym, inne degustacje oraz warsztaty odbywające się w SPOT., a także organizowane przez Adam Pawłowski MS Wine Academy kursy WSET i Capstone California.

Adam Pawłowski

pierwszy polski Master Sommelier; w ramach Adam Pawłowski MS Wine Academy organizuje i prowadzi kursy Wine & Spirit Education Trust na poziomach 1-3 oraz Capstone California; wykładowca i egzaminator Court of Master Sommeliers, wykładowca Collegium Civitas i Akademii Leona Koźmińskiego, pracował w restauracji Northcote (* Michelin), Mistrz Polski Sommelierów (2014), laureat nagrody Akademii Gastronomicznej w Polsce Ars Coquinaria w kategorii „Mistrz Mistrzów” (2017), członek Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, felietonista Food Service, współautor książek „Gościnność” i „Gościnność od kuchni”; sędzia Decanter Wine Awards; niezależny konsultant branży HORECA.

Lechosław Olszewski

historyk i historyk sztuki, doktor nauk humanistycznych, którego pasją jest wino (WSET Advanced); zorganizował pierwszy polski festiwal win naturalnych, którego gościem była Isabelle Legeron MW (twórczyni RAW WINE); wykreowaną przez niego kartę win SPOT. Magazyn Wino uznał za najlepszą w Polsce; a festiwal „Polskie Wina” oraz konkurs winiarski „Polskie Korki” przyniosły SPOT. tytuł „Promotora kultury wina”; niekiedy pisze o winie, najczęściej do „Food & Friends” i „Kukbuk.pl”.