Zapisz się

Klub winiarski

WINO. Klub powstał po to, aby pokazać oblicze współczesnego winiarstwa, które szanuje nie tylko tradycję, ale i naturę.

WINO. Klub tworzy społeczność miłośników wina, którzy co miesiąc otrzymują 2 lub 4 wina (klasyka versus nowa fala) w cenie pakietu: 150 lub 280 zł. Liczba członków klubu jest ściśle określona, stała i ograniczona. W przypadku większej liczby zgłoszeń, wszyscy chętni będą wpisywani na listę oczekujących.

WINO. Klub

Zestawy win tworzą Adam Pawłowski MS (zwolennik światowej klasyki) i Lechosław Olszewski (miłośnik lokalności i winiarskich antypodów). Będą w nich wina, które cenią i z przyjemnością piją. Nie zawsze będą pochodzić z regionów dobrze znanych, ale na pewno wartych uwagi.

Pakiet win

Wina będą pochodzić z oferty kilkudziesięciu importerów, z którymi pracujemy na co dzień, naszego własnego importu oraz od polskich winiarzy. Będą wśród nich wina trudnodostępne, takie, które będę etykietowane specjalnie dla WINO. Klubu lub nawet dla niego wytworzone.

Wina i wiedza

Oprócz paczki z winami dostaniesz od nas także newsletter z informacjami o winiarzach, winach i notki degustacyjne oraz link do degustacji online aktualnie oferowanego zestawu win. Wina dotrą do Ciebie pomiędzy 7 a 14 dniem miesiąca. Paczkę możesz też osobiście odebrać w SPOT. lub otrzymasz ją przesyłką kurierską w każdym miejscu w Polsce w cenie 20 zł.

Rejestracja

Aby zostać członkiem WINO. Klubu zarejestruj się na stronie www. Najlepiej zrób to przed 3 dniem miesiąca – wtedy otrzymasz bieżący zestaw win. Jeżeli zrobisz to później, otrzymasz paczkę z winami w drugim tygodniu kolejnego miesiąca. Nie musisz zamawiać win dla siebie – możesz je także komuś podarować w prezencie. Możesz wykupić jednorazową subskrypcję i odnawiać ją co miesiąc lub wykupić ją na dowolny okres, na przykład na rok.

Dodatkowe korzyści

Członkowie WINO. Klubu będą mogli uczestniczyć w specjalnych degustacjach oraz spotkaniach z winiarzami (także online). Ponadto otrzymują 10% rabat na wina w sklepie internetowym, inne degustacje oraz warsztaty odbywające się w SPOT., a także organizowane przez Adam Pawłowski MS Wine Academy kursy WSET i Capstone California.

Zestaw #1

Bodega López de Heredia Viña Cubillo 2013
Envínate Albahra 2020
Weingut Schloss Gobelsburg Grüner Veltliner Langenlois 2020
Skarpa Dobrska Inula 2020

Zestaw #2

Celler Escoda-Sanahuja Nas del Gegant Rosado 2020
Niepoort Vertente 2018
Hartmann Donà Pinot Blanc 2019
Maison Trimbach Pinot Blanc 2018

Zestaw #3

Wolne Wina Rosé 2020
Vieux Télégraphe Vignobles Brunier Le Pigeoulet Rouge 2019
A.A. Badenhorst Sécateurs Chenin Blanc 2021
Catherine & Pierre Breton Pierres Rousses Blanc 2018

Zestaw #4

Winnica Gostchorze Gostart Brut 2020
Raventós i Blanc Blanc de Blancs Extra Brut 2020
Lawson’s Dry Hills Mount Vernon Sauvignon Blanc 2021
Pascal Gitton Sancerre Les Belles Dames 2019

Zestaw #5

Winnica Turnau
Chardonnay 2020
Wente
Morning Fog Chardonnay 2020
Garage Wine Company
Old Wine Pale Lot#103 2020
Suertes del Marqués
7 Fuentes 2019

Zestaw #6

Winnica Equus
Riesling 2020
Dr. Loosen
Blauschiefer Riesling 2020
Cascina degli Ulivi
Semplicemente Rosso 2021
G.D. Vajra
Langhe Rosso 2020

Adam Pawłowski

pierwszy polski Master Sommelier; w ramach Adam Pawłowski MS Wine Academy organizuje i prowadzi kursy Wine & Spirit Education Trust na poziomach 1-3 oraz Capstone California; wykładowca i egzaminator Court of Master Sommeliers, wykładowca Collegium Civitas i Akademii Leona Koźmińskiego, pracował w restauracji Northcote (* Michelin), Mistrz Polski Sommelierów (2014), laureat nagrody Akademii Gastronomicznej w Polsce Ars Coquinaria w kategorii „Mistrz Mistrzów” (2017), członek Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, felietonista Food Service, współautor książek „Gościnność” i „Gościnność od kuchni”; sędzia Decanter Wine Awards; niezależny konsultant branży HORECA.

Lechosław Olszewski

historyk i historyk sztuki, doktor nauk humanistycznych, którego pasją jest wino (WSET Advanced); zorganizował pierwszy polski festiwal win naturalnych, którego gościem była Isabelle Legeron MW (twórczyni RAW WINE); wykreowaną przez niego kartę win SPOT. Magazyn Wino uznał za najlepszą w Polsce; a festiwal „Polskie Wina” oraz konkurs winiarski „Polskie Korki” przyniosły SPOT. tytuł „Promotora kultury wina”; niekiedy pisze o winie, najczęściej do „Food & Friends” i „Kukbuk.pl”.

Zapisz się do klubu

Dane zamawiającego

Adres dostawy