Akademia kulinarna łączy solidną wiedzę kucharską z przyjemnością wspólnego gotowania. Duża w tym zasługa doświadczonych kucharzy, uznanych blogerów kulinarnych oraz pasjonatów gotowania.

Oprócz warsztatów kulinarnych akademia organizuje kursy winiarskie, serowarskie, piwowarskie czy kiszenia. Oferta akademii skierowana jest zarówno do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kuchnią, jak również do osób poszukujących nowych pomysłów i kulinarnych wyzwań, którzy chcą doskonalić kuchenne umiejętności.

Akademia kulinarna oferuje warsztaty, w czasie których uczestnicy poznają nowe smaki
z różnych stron świata, gotują według sprawdzonych przepisów i poznają tajniki sztuki kulinarnej. Akademia organizuje także spotkania w gronie przyjaciół bez okazji lub na specjalne okazje (np. urodziny, imieniny, wieczór panieński), w czasie których uczestnicy sami lub z ekspertem przygotowują kolację.

Akademię można także wynająć prywatnie dla własnych, samodzielnych eksperymentów kulinarnych czy sesji zdjęciowych lub firmowo, aby przeprowadzić spotkanie integracyjne dla pracowników czy warsztaty szkoleniowe.

 • Tomasz Kramer

  Tomasz Kramer

  Tomasz Kramer

  sommelier z kilkunastoletnim doświadczeniem. Pracował w sieci Accor oraz Wine Bar Mielżyński. Jest członkiem Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, aktywnie wspiera i promuje polskie wina. Obecnie pracuje w SPOT., gdzie na co dzień poleca gościom wina z selekcji wyróżnionej przez Magazyn Wino
  w latach 2013-2018 oraz Grand Prix 2014 i 2017.

 • Marta Dymek

  Marta Dymek

  Marta Dymek

  autorka kultowego bloga „Jadłonomia” i książek pod tym samym tytułem; współpracuje z magazynami kulinarnymi oraz prowadzi autorski program w Kuchnia+; uwielbia pieczone bakłażany, nie zawsze ma cierpliwość do ucierania pasty curry, ale zawsze
  z zapałem przekonuje, że kuchnia roślinna jest niewyczerpanym źródłem inspiracji.

  więcej
 • Paweł Zasławski

  Paweł Zasławski

  Paweł Zasławski

  kucharz, który pracował w najlepszych poznańskich restauracjach (m.in. Muga), a później, jako szef kuchni, tworzył autorskie menu w restauracji Kuchnia i Strych; „Kucharz Odkrycie Roku 2015” w plebiscycie magazynu Kuchnia, obecnie kieruje kuchnią
  w restauracji Monka w Toruniu; uwielbia mięso (szczególnie wołowinę) i ryby.

 • Maia Sobczak

  Maia Sobczak

  Maia Sobczak

  autorka bloga „Qumam kaszę”, psycholożka, terapeutka (medycyna chińska) i konsultantka (ajurweda); częsty gość programów telewizyjnych, współautorka książki „Szkoły na widelcu” i autorka kilku książek; wierzy, że w drobiazgach i niewielkich gestach ukryty jest najlepsza przyprawa – miłość.

  więcej
 • Adam Pawłowski

  Adam Pawłowski

  Adam Pawłowski

  pierwszy Polak wśród 250 osób na świecie z tytułem Master Sommelier; szlify w branży zdobywał przez 6 lat
  w wyróżnionej gwiazdą Michelina restauracji Northcote; Mistrz Polski Sommelierów 2014, laureat nagrody Akademii Gastronomicznej w Polsce Ars Coquinaria 2017; wykładowca Court of Master Sommelier oraz The Wine and Spirit Education Trust.

  więcej
 • Maja Skorupska

  Maja Skorupska

  Maja Skorupska

  pasjonatka doskonałego jedzenia
  w wersji slow food, w wydaniu prostym
  i na co dzień; autorka popularnego bloga kulinarnego, laureatka wielu konkursów kulinarnych, lektorka języka angielskiego i fanka biegów długodystansowych; uwielbia kuchnię włoską, ale czerpie, co najlepsze
  z różnych kuchni całego świata.

  więcej
 • Paweł Ochman

  Paweł Ochman

  Paweł Ochman

  naukowiec, weganin od 26 lat, dla którego gotowanie to żywioł, a kuchnia to miejsce odpoczynku; autor popularnego bloga „Weganon” oraz książki „Pyszności z roślin”; miłośnik cukiernictwa i smaków polskiej kuchni naszych mam i babć, który potrafi przekonać wyjątkowym smakiem roślinnych dań nawet najbardziej zagorzałych przeciwników.

  więcej
 • Ina Rybarczyk

  Ina Rybarczyk

  Ina Rybarczyk

  pasjonatka kuchni roślinnej, pozbawionej pszenicy i rafinowanego cukru; autorka dwóch książek
  i popularnego bloga „Truetastehunters”, na którym dowodzi, że zdrowie i smak mogą iść ze sobą w parze; jest pewna, że gotowanie i jedzenie powinno być przede wszystkim przyjemnością, która łączy ludzi.

  więcej
 • Ashmeet Singh

  Ashmeet Singh

  Ashmeet Singh

  pasjonat azjatyckiego jedzenia, miłośnik kuchni indyjskiej, której sekrety odkrywała przed nim mama serwując tradycyjne dania w domu rodzinnym
  w Delhi; od 2012 roku podróżuje po Europie i samodzielnie przygotowuje specjały rodzinnej kuchni dla siebie
  i przyjaciół; uwielbia domowe jedzenie
  i nie wyobraża sobie życia bez kuminu.

 • Sandra Sowińska

  Sandra Sowińska

  Sandra Sowińska

  pasjonatka dobrego smaku
  i autentyczności w gotowaniu; gotuje od kiedy pamięta, wychowała się w kuchni, w restauracji rodziców. Podróżuje po całym świecie, jednak największą miłością darzy Azję, gdzie poznawała sekrety kuchni Tajlandii, Wietnamu, Japonii, Korei, Malezji, Singapuru i Filipin.

 • Maciej Nowicki

  Maciej Nowicki

  Maciej Nowicki

  dziennikarz portalu Winicjatywa oraz Ferment. Pismo o winie. W ciągu dnia nieustannie coś degustuje, wspiera, promuje, prowadzi lub ocenia. W nocy zamiast spać – pisze teksty. Chce, aby Polacy pili wyłącznie wino i pili je świadomie – stąd cierpliwie edukuje, a przy okazji demaskuje wszelkie absurdy na jego temat. W ostatnich latach stał się największym znawcą i promotorem polskiego wina.

 • Gieno Mientkiewicz

  Gieno Mientkiewicz

  Gieno Mientkiewicz

  dziennikarz kulinarny, smakosz, największy znawca polskich serów zagrodowych; od lat przemierza Polskę wzdłuż i wszerz (od Suwałk po Karkonosze) w poszukiwaniu prawdziwych serów: owczych, kozich, krowich, świeżych i dojrzałych, pokrytych szlachetną pleśnią i dymną skórką. W kuchni ceni tradycję, ale nie boi się zanurzyć kawałka roqueforta w gorzkiej czekoladzie a smażonego szczupaka podać z truskawkami.

 • Anna Marciniak

  Anna Marciniak

  Anna Marciniak

  food stylistka, kucharz z dyplomem Codron Bleu; odbyła staże w Geranium (***) i Kadeau w Kopenhadze (**) oraz Atelier Amaro (*); stara się, aby gotowanie było sztuką, która łączy wszystkie zmysły; uwielbia zestawiać ze sobą różne składniki i techniki; ceni prostotę i wydobywa ze składników ich esencję; gotuje zgodnie z filozofią zero waste.

  więcej
 • Tomek Woźniak

  Tomek Woźniak

  Tomek Woźniak

  kucharz, podróżnik, miłośnik zdrowego żywienia. Współpracował z magazynem Kuchnia, Men’s Health, Twój Styl oraz Wprost, gotował w Dzień Dobry TVN. Gotuje wspólnie z Ewą Chodakowską w programie Be Active na kanale Kuchnia+ oraz TVN Style, wydał 5 książek kulinarnych z przepisami z całego świata. Uwielbia Taco w Meksyku, Humus w TelAvivie oraz PadThai w Bangkoku. Przebiegł 7 maratonów w tym słynny nowojorski, uprawia IronMana, podróżuje po świecie odkrywając lokalny street food.

  więcej
 • Magda Andersch-Mądry

  Magda Andersch-Mądry

  Magda Andersch-Mądry

  pasjonatka kulinariów z wieloletnim doświadczaniem w pracy w gastronomii. Interesuje się kuchnią europejską oraz cukiernictwem i produkcją chleba.
  Niezwykle miła, ciepła i pogodna. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą z uczestnikami warsztatów.

Zamknij formularz

Cena warsztatu:

zł / os.

Liczba zaproszeń:

Razem:

380

999

Posiadasz kod rabatowy?

Dane osoby zapraszanej

Dane zamawiającego

Adres dostawy

Odbiór zaproszenia

płatność PayU